środa, 1 lipca 2015

To już ROK!

Ale ten czas leci... Dziś mija rok, od kiedy piszę tego bloga. Na początku zamierzenie było proste: pisać o książkach, dla książkoholików. Wyszło, jak wyszło - piszę krótkie teksty, piszę recenzje. Piszę.Po roku mogę stwierdzić, że ten blog, to moje poletko, jest spełnieniem moich marzeń. Nawiązałam mnóstwo znajomości dzięki obecności tutaj i na Instagramie. Już dwa razy byłam uczestnikiem Blogotoku. Raz załapałam się nawet na filmik na YouTube! Recenzuję książki dla zaprzyjaźnionego wydawnictwa. Coraz więcej się udzielam w Internecie (i nie tylko). Objęłam pierwszy patronat medialny nad książką. Czuję, że nie stoję w miejscu, że rozwijam swoją pasję.Dziękuję Wam za to.

Za to, że jesteście, że chce Wam się czytać moje wypociny. Że mnie wspieracie. Że mnie motywujecie jak diabli. Że dostaję tyle pozytywnych sygnałów i uwierzyłam w to, że może faktycznie nie jestem taka do bani książkowo ;)

I może to zabrzmi górnolotnie, ale ten rok był najlepszym rokiem mojego życia.


3 komentarze:

 1. Sto dwa lata blogowania, dużo cukierków, książek i autografów pisarzy <3 Jesteś jedną z moich blogowych przystani. Serio-serio.
  I nie wiem czy się skusisz, ale wydaje mi się, że to dość urocza zabawa... Nominowałam Cię do LBA! <3
  http://pannakac-pisze.blogspot.com/2015/07/liebster-blog-award-3.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy bloga! Dużo recenzji i dobrych książek do przeczytania! Eh, ciekawe czy i ja się doczekam takiej rocznicy :3

  http://mylittlebigreviews.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń